Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Loading ... Loading ...

Dřevěné žaluzie

Mnoho lidí po nich touží, ale mnohem méně lidí je má. Dřevěné žaluzie budou výjimečným doplňkem vašeho domu, bytu i kanceláře. Odlište se od většiny a pořiďte si dřevěné nebo bambusové žaluzie, které posunou vzhled každé místnosti o úroveň výš. Dřevěné žaluzie jsou vyrobeny z ušlechtilého afrického dřeva Abachi, přičemž dbáme na výběr té nejvyšší kvality, bez jakékoliv sukovitosti. Navíc máte příležitost si vybrat z několika dostupných odstínů.

Jak vybírat dřevěné a bambusové žaluzie

Dřevěné i bambusové žaluzie můžete získat ve dvou variantách, které se liší šířkou lamel.

  • Šířka lamely 25 mm – dřevěné a bambusové žaluzie s touto šířkou lamely jsou vhodné pro montáž přímo na okenní křídlo.
  • Lamely o šířce 50 mm – jsou určené pro instalaci na okenní výklenek. Pokud si vyberete dřevěné nebo bambusové žaluzie s tímto rozměrem lamel, získáte výrazný dekorační prvek, který při zatažení zcela zakryje okenní výklenek a zpříjemní vzhled každé místnosti.

Získejte více informací o dřevěných a bambusových žaluziíích. Kontaktujte naši prodejnu v Plzni ještě dnes.

Ovládejte dřevěné žaluzie komfortně a pohodlně

V základním provedení dodáváme žaluzie s ručním ovládáním. Pokud si ovšem chcete dopřát nadstandardní komfort, můžete zvolit ovládání elektrické a určovat úroveň zastínění z pohodlí vašeho křesla, či pohovky. Elektrický pohon dřevěných i bambusových žaluzií je totiž možné vylepšit o dálkové ovládání.

Jak získat dřevěné a bambusové žaluzie Univers

Dřevěné a bambusové žaluzie můžete objednat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

  • Informujte nás o vašem zájmu pomocí poptávkového formuláře
  • Zavolejte nám, nebo pošlete email
  • Navštivte naši prodejnu

Dřevěné a bambusové žaluzie vám nejenom vyrobíme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří okna, nebo okenní výklenek. Dřevěné i bambusové žaluzie jsou připraveny obvykle během týdne, maximálně 14 dnů. Hotové žaluzie vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Dřevěné a bambusové žaluzie si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě je nutné správně naměřit okna, nebo okenní výklenek a rozměry nám sdělit. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat barvu a typ žaluzií a lamel. Kontaktujte nás nyní a získejte kvalitní, spolehlivé a stylové, dřevěné, nebo bambusové žaluzie.