Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Loading ... Loading ...

Plisé

Plisé je jeden z nejmodernějších interiérových stínících prvků. Pravidelně překládaný 100% polyester lze snadno instalovat na okna i dveře. Zvolte si zajímavé ovládání ve dvou směrech. Plisé vyrábíme a prodáváme v několika barevných provedeních a s různým stupněm průsvitnosti. Pokud od plisé požadujete účinnější odraz slunečního záření, resp. tepla, vyberte si plisé z polyesteru, jehož povrch je opatřen tenkou vrstvou napařeného hliníku.


Získejte více informací od našich vyškolených a zkušených pracovníků v Plzni.

Řešení pro každou situaci

Název plisé je francouzského původu: plissé = přeložený. Hlavní předností plisé je snadná úprava do jakýchkoliv tvarů. Díky tomu můžete získat plisé pro vaše:

  • Rovná, pravoúhlá okna.
  • Střešní okna a okna atypických tvarů.
  • Zimní zahrady a světlíky.

V základním provedení je plisé ovládané ručně, pomocí úchytu. Ovládání je možné v obou směrech stažením seshora nebo odspoda. Dále také je možné vybrat dvě varianty látek pro jedno okno.

Možnosti a barevné varianty

Při výběru plisé pamatujte především na to, pro jaký účel je potřebujete. Samozřejmě, že primárním úkolem plisé je stínit, ovšem i stínění je možné rozdělit do několika kategorií:

  1. Základní stínění – plisé typu Basel. Zde máte na výběr z 6 barevných odstínů. Toto plisé je průsvitné
  2. Vyšší stupeň stínění – plisé typu BaselPerl. Nejžádanější typ plisé, které je z jedné strany opatřeno reflexní vrstvou. Tento typ je méně průsvitný a lépe ochrání místnost před slunečním teplem. Vybrat si můžete z 13 odstínů plisé
  3. Maximální stínění – plisé typu Stockholm. Toto plisé nepropouští světlo, takže se hodí pro výrazné zatemnění místností. V tomto případě můžete vybírat ze 3 barevných odstínů

Nevíte si rady s výběrem správného plisé? Obraťte se na nás, vždy vám s výběrem ochotně pomůžeme.

Jak získat plisé Univers

Plisé můžete objednat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

Plisé vám nejenom vyrobíme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří vaše okna. Plisé je připravené obvykle během týdne, maximálně 14 dnů. Hotové plisé vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Plisé si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě je nutné správně naměřit okna a rozměry nám sdělit. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat barvu a typ plisé. Kontaktujte nás nyní a získejte kvalitní a spolehlivé plisé.