Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Loading ... Loading ...

Plisé

Plisé jako stínící prvek je oblíbený především pro svůj výjimečný vzhled, který lidem výrazně pomáhá při dotváření atmosféry v interiéru. Pravidelně překládaný 100% polyester lze snadno instalovat na okna a dveře všech možných tvarů. Plisé vyrábíme a prodáváme v několika barevných provedeních a s různým stupněm průsvitnosti. Pokud od plisé požadujete účinnější odraz slunečního záření, resp. tepla, vyberte si plisé z polyesteru, jehož povrch je opatřen tenkou vrstvou napařeného hliníku.

Získejte více informací od našich vyškolených a zkušených pracovníků v Plzni.

Řešení pro každou situaci

Název plisé pochází z francouzštiny: plissé = přeložený. Hlavní předností plisé je snadná úprava do jakýchkoliv tvarů. Díky tomu můžete získat plisé pro vaše:

  • Rovná, pravoúhlá okna.
  • Střešní okna a okna atypických tvarů.
  • Zimní zahrady a světlíky.

V základním provedení je plisé ovládané ručně, pomocí šňůrky, řetízku, kliky, nebo úchytu. Pro vaše větší pohodlí a komfort můžete zvolit také elektrické ovládání, díky kterému můžete plisé ovládat snadno a přesně.

Možnosti a barevné varianty

Při výběru plisé pamatujte především na to, pro jaký účel je potřebujete. Samozřejmě, že primárním úkolem plisé je stínit, ovšem i stínění je možné rozdělit do několika kategorií:

  1. Základní stínění – plisé typu Basel. Zde máte na výběr z 6 barevných odstínů. Toto plisé je průsvitné
  2. Vyšší stupeň stínění – plisé typu BaselPerl. Nejžádanější typ plisé, které je z jedné strany opatřeno reflexní vrstvou. Tento typ je méně průsvitný a lépe ochrání místnost před slunečním teplem. Vybrat si můžete z 13 odstínů plisé
  3. Maximální stínění – plisé typu Stockholm. Toto plisé nepropouští světlo, takže se hodí pro výrazné zatemnění místností. V tomto případě můžete vybírat ze 3 barevných odstínů

Nevíte si rady s výběrem správného plisé? Obraťte se na nás, vždy vám s výběrem ochotně pomůžeme.

Jak získat plisé Univers

Plisé můžete objednat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

Plisé vám nejenom vyrobíme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří vaše okna. Plisé je připravené obvykle během týdne, maximálně 14 dnů. Hotové plisé vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Plisé si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě je nutné správně naměřit okna a rozměry nám sdělit. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat barvu a typ plisé. Kontaktujte nás nyní a získejte kvalitní a spolehlivé plisé.