Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Naši zákazníci

Názory našich zákazníků:

Pro kontrolu spokojenosti s našimi službami se obracíme na Vás naše zákazníky s otázkou: jak jste spokojeni s naším produktem a montáží? Zde budeme zveřejňovat Vaše odpovědi, názory a naměty, které nám zašlete …

Dobrý den,

chtěla bych moc pochválit a vyzdvihnout práci pana Trubače – dnes nám montoval vertikální žaluzie na atypické okno (prosklený štít domu). Vymyslel skvělé řešení a bez problému žaluzie namontoval.

                                              Eliška Imrichová

—————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den,

moc děkuji za dodání markýzy. Provedení je moc pěkné a i montáž a chování pracovníků co prováděli montáž bylo ukázkové. Vaší firmu mohu jen doporučit.

Dvořák Vít


podekovani Lada


Děkuji, jsem velice spokojený. Mám několik budov. Budu i nadále spolupracovat s Vámi. S pozdravem Spinler


Dobrý den,

při rekonstrukci garáže v dubnu tohoto roku jsem použil Vaše vrata Doorhan a jsem s nimi velice spokojen, jak s pořizovací cenou, designem, tak s bezproblémovým provozem. V příloze zasílám fotografii do Vaší fotogalerie, abych usnadnil rozhodování případných dalších zájemců, Jedná se o vrata RSD – 01 odstín wenge.

Děkuji, s pozdravem Vladimír Voplakal


Chtěla bych poděkovat za nadstandardně profesionální přístup, rychlé a vstřícné jednání p. Balána i techniků při montáži garážových vrat.

Mgr.Kateřina Pastrňáková


Dobrý den,

S Vašimi službami, personálem, komunikaci a i s cenou jsem byla naprosto spokojená. Není co vytknout. Dopuručuji Vás dále známým a příbuzným a sama s Vámi počítám do budoucnosti s dalšími objednávkami. Nashledanou Farova


Dobrý den,

S výrobkem a službami jsem 100% spokojen. Vaši firmu svým známým doporučuji .

S pozdravem

Ing. Jiří Sochovský


Dobrý den,

s výrobky je zatím spokojenost (nerad bych to zakřikl) a co se týče samotného jednání při objednání vaší služby a i při samotné realizaci, tak nebyl žádný problém. Naopak vše proběhlo k naší spokojenosti.

S pozdravem

Martin Kastl


Dobrý den, jsem spokojená jak s vraty tak s montáží. Děkuji určitě se na Vás obrátím pokud budu potřebovat jiný Vámi nabízený výrobek. Přeji hezký den Jana Ženíšková


Zatím jsem ji nevyzkoušel mockrát,ale jinak funguje bezchybně,s prodejním i montérským personálem jsem byl velmi spokojen,bylo to profesionální.děkuji.Ryšavý Josef.


Dobrý den, s markýzou jsme spokojeni, zatím nejsou žádné závady ani problémy. Nabídka byla provedena velmi pečlivě a odborně.

Montáž proběhla velmi rychle a bez problémů.

Celkově jsme s markýzou spokojeni.

Děkuji a přeji hezký den

Dana Feilová

Centrum sociálních služeb


Dobrý den.

S prací Vaší firmy jsem byl spokojen vše dopadlo podle mých požadavků a představ.

S pozdravem

Vladimír Štaif


Dobrý den paní Bejstová,

tento váš kontrolní dotaz je sympatický, mohu konstatovat, že s Vaším servisem i výrobky jsem spokojen.

S pozdravem

Pavel Kačán


Dobrý den,

děkujeme za vaši spolupráci a montáž vnitřních horizontálních žaluzií.

Jsme velice spokojeni, dodávka a montáž proběhla k naší spokojenosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Křováková Ladislava


Dobrý den,

s celým postupem vaší firmy od objednání , po stanovení termínu montáže až po realizaci vašimi techniky, jsem byl velmi spokojen. Vše bylo příjemné, kvalita práce a její výsledek odpovídají naším představám. Děkujeme za spolupráci a přejeme vaší firmě hodně zakázek.

Platbu jsem odeslal převodem z účtu.

Vladislav Krumer


jsem opravdu prijeme prekvapen ze v dnesni dobe jeste nekdo umi drzet slovo a byt k lidem slusny.dekuji.rad se na vas opet obratim kdyz budu neco potrebovat .s pozdravem Rubas ps.markyza jeluxusni


Dobrý den,

s prací a přístupem Vašich zaměstnanců při montáži markýzy jsem byl spokojen.

S pozdravem

V.Blažek


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124