Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

NOVÉ MARKÝZY V NABÍDCE

Rozšířili jsme naši nabídku výsuvných markýz. Nově nabízíme výsuvnou otevřenou markýzu typ LUX 2, která se vyznačuje zvýšenou pevností konstrukce, aby odolávala vyššímu zatížení větru.

Dalším typem v naší nabídce jsou sklopné markýzy neboli výklopné markýzy, které jsou určeny k zastínění výloh, vchodů či oken na historických budovách. Samozřejmě se hodí i na moderní objekty.

Další novinkou v naší nabídce je velkoplošná markýza typ VICTORY, která je vhodná k zastínění opravdu velkých teras. Výsuv dokážeme vyrobit až do 5,6m. 

Naše markýzy nabízíme s ručním nebo motorickým ovládáním s možností dodání celé řady doplňků a čidel. U velkoplošné markýzy VICTORY však nabízíme výhradně motorické ovládání, aby uživatel měl při ovládání pohodlí a komfort. 

Neváhejte se na nás obrátit pro podrobnější informace na jedné z našich prodejen. Rádi Vám naše markýzy představíme. Kontakt zde. 

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124