Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Brány a závory

Získejte vjezdové brány a závory pro váš pozemek u rodinného domu, pro firmu, nebo do veřejných prostor. Vyrábíme a dodáváme ocelové brány posuvné ( samonosné brány nebo brány po kolejnici) i křídlové brány. Brány s elektrickým pohonem i na ruční ovládání. Vjezdové brány od Univers Tech Plzeň jsou ověřené, kvalitní a vyznačují se dlouhou životností a bezvadným provozem.

posuvná brána na pozemek k rodinnému domu s hliníkovou výplní

O motorizaci brány se postarají osvědčené pohony Doorhan a BFT. Vyhněte se kompromisům a pořiďte si odolnou a spolehlivou bránu i s pohonem.

31 let tradice ve výrobě bran a prodeji závor

Univers Tech je zavedená, ryze česká společnost, která vám vždy ochotně a bezplatně poradí. Veškeré brány, závory a jejich komponenty Vám navrhneme, dodáme detailní technické podklady pro projektovou dokumentaci, vše potřebné zaměříme přímo v místě instalace a vybrané zboží vám také namontujeme a zprovozníme.

Spojte se s námi a navštivte, nebo kontaktujte naši prodejnu v Plzni.

Brány a závory

Uvítali byste radu odborníka?

Kontaktujte Univers Tech Plzeň.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124