Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Typy screenových rolet

Reflexol 76

Reflexol 76 je složen z kompaktní kazety chránící látku rolety. Celkově působí velmi esteticky.

Reflexol 76 Lock

Systém Lock během nárazového větru při rozvinuté a napjaté roletě automaticky zablokuje koncovou lištu, čímž zabrání zpětnému rázu koncové lišty způsobenému větrem.

Reflexol 103

Reflexol 103 poskytuje lepší teplotní podmínky uvnitř místnosti, neomezuje výhled ven. Výhodou je snadný přístup k vnitřku kazety pomocí předního krytu. Lze tak provádět snadnou údržbu. K tomuto typu lze namontovat protivětrnou lištu ( max. 3000 mm šíře ).

Reflexol 103 Lock

Systém Lock během nárazového větru při rozvinuté a napjaté roletě automaticky zablokuje koncovou lištu, čímž zabrání zpětnému rázu koncové lišty způsobenému větrem. Výhodou je snadný přístup k vnitřku kazety pomocí předního krytu. Lze tak provádět snadnou údržbu. K tomuto typu lze namontovat protivětrnou lištu.

Reflexol 125

Reflexol 125 je moderní systém, který slouží k zatemnění místnosti. Materiál zajišťuje příjemné klima v interiéru, aniž by byl omezen výhled ven. Výhodou je snadný přístup k mechanizmu kazety.

Reflexol XXL a Reflexol XL

XXL Reflexol systém je určen pro použití v průmyslových zařízeních, komerčních prostorách a k zastínění velkých ploch ( až 5 x 5 m ). Tento typ screenové rolety nemá vrchní kazetu a je připojen na stěnu nebo strop pomocí speciálního univerzálního držáku.

Reflexol XS

Reflexol XS je určen pouze pro interiérové využití. Jedná se o volně visící systém, který zajistí příjemné teplotní podmínky uvnitř místnosti a současně neomezuje výhled ven.

Katalog screenových rolet