Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ovládání

Využijte lépe svoje předokenní rolety – pohánějte je motory Somfy.

Pro naše produkty nabízíme klasické i bezdrátové ovládání.

Klasické („drátové“) řešení vyžaduje drátové spojení mezi ovladačem a pohonem. Je možné propojit více pohonů do centrálního ovládání, což umožní například otevřít najednou všechny rolety v domě.

Pohodlnější bezdrátové ovládání předokenních rolet prostřednictvím Radio Technology Somfy ( RTS ) nabízí komfort odpovídající 21. století. Jediným kabelem je v tomto případě napájení pohonu. Tato varianta umožňuje minimální stavební zásahy, vhodná je tak především při dodatečné montáži rolet.

Kvalita nás baví!

Jsme jedni z nejzkušenějších odborníků na rolety a jejich pohony. Naši technici se pravidelně zúčastňují školení o nejnovějších technologiích. Garantujeme pro vás to nejlepší řešení a dlouhodobou spokojenost.

Nové dálkové ovladače pro Vaše předokenní rolety.

Šetřete čas

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kolik času ztratíte každodenním spouštěním a vytahováním rolet, pokud je máte vybaveny pouze popruhem nebo obyčejným tlačítkem, které musíte držet? Pokud předokenní rolety vybavíte pohonem a nejjednodušším elektronickým řízením, můžete na každé roletě ušetřit i 3 – 4 hodiny za rok!

Více pohodlí

Spouštějte a vytahujte rolety dotykem tlačítka: jednu, několik nebo všechny. Jenom v ložnici nebo v celém přízemí. Přímo od okna nebo od vstupních dveří. A také z garáže, budete-li chtít.

Ovládejte venkovní rolety samostatně, po skupinách nebo všechny najednou. Ručně nebo automaticky prostřednictvím časového programu, uloženého ve spínacích hodinách.

Mezipoloha Vám dává možnost jedním stiskem tlačítka spustit předokenní rolety do pohohy, která Vám umožní pohodlně sledovat televizi nebo nechat pootevřené větrací štěrbiny. Mezipolohu si sami snadno zastavíte, lze ji kdykoli zrušit nebo změnit a předokenní rolety do ní spustíte jedním stiskem tlačítka.

Více bezpečí

Nebaví Vás obíhat všechna okna a ručně spouštět předokenní rolety když opouštíte dům jen na chvíli? Zloději jsou ale rychlí. Nebo Vás chvíli poté, co jste odjeli z domova, trápí pochybnosti, jestli jste spustili opravdu všechny předokenní rolety? Přitom lze situaci řešit stiskem jediného tlačítka.

Ochrana proti vloupání brzda, která je součástí pohonu, ve spojení s aretačními závěsy účinně brání násilnému nadzdvižení předokenní rolety.

Více ochrany

Předokenní rolety chrání Váš majetek. Ale i ony jsou přece jeho součástí! Nejnovější generace pohonů Somfy chrání Vaše předokenní rolety.

Na pohyb předokenní rolety vynakládáte pouze tolik síly, kolik je právě třeba.

Pokud je v cestě předokenní rolety překážka, pohon s rozpoznáním překážky se zastaví a automaticky vyhodnotí překážku.

Více ušetřené energie

Motorem poháněné předokenní rolety přinášejí u arkýřových oken 15 až 20 % zmenšení tepelných ztrát a chrání interiér před slunečním zářením.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124