Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rolety do oken, okenní rolety

venkovni_roletyAKCE – 30% sleva na předokenní rolety a na motory předokenních rolet

Rolety vyrábíme již 31 let a vy tak máte jistotu, že vám vždy pomůžeme vybrat optimální řešení pro vaši konkrétní situaci. Vyrobíme a dodáme vám textilní rolety do interiéru i hliníkové předokenní rolety, které mají výrazný tepelně-izolační účinek. Poznejte výhody českého tradičního výrobce. Nejsnazší cesta k vašim novým roletám vede přes Univers Tech Plzeň. Spojte se s námi nyní.

Vyrobíme a dodáme vám přesně na míru tyto rolety:

Předokenní roletyOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Venkovní rolety vyrábíme vždy přesně na míru podle požadavku zákazníka, v mnoha barevných provedeních a typech. Dodáme vám předokenní rolety pro novostavby, pro dodatečnou montáž i předokenní rolety určené k instalaci do překladů HELUZ. Předokenní rolety Plzeň vyrábíme z kvalitních komponentů, pancíř rolety je vyplněn polyuretanovou pěnou pro dobrou tepelnou a zvukovou izolaci. Specializujeme se na centrální a dálkové ovládání včetně bohatého příslušenství a doplňků.

Látkové roletylatkove rolety 6_1390469663

Textilní rolety jsou cenově výhodným a efektivním způsobem zastínění vašeho interiéru. Dodáváme různé typy rolet k použití v domácnosti i pro komerční prostory. Díky velikému množství různých látek je možno docílit decentního lehkého zastínění až po úplné zatemnění interiéru. Látkové rolety Plzeň jsou snadno ovladatelné, spolehlivé a skvěle vypadají.

Zatemňovací roletykds_blackout_12948242181

Zatemňovací látkové rolety jsou určeny k zatemnění okenních otvorů v interiéru. Instalují se zejména v místnostech s požadavkem na 100% zatemnění, nejčastěji v promítacích sálech, nemocnicích, laboratořích, školách… Zatemňovací rolety jsou opatřeny boxem s návinem pro textilii a bočními vodícími lištami. Toto v kombinaci s Blackout tkaninou zajistí 100% zatemnění místnosti.

Screenové roletyReflexol_3

AKCE – 30% sleva na screenové rolety a na motory screenových rolet

Screen rolety jsou moderní vnější sluneční clony zachycující sluneční paprsky ještě před dopadem na okenní sklo. Díky tomu pomáhají velmi účinně udržet příjemnou teplotu v místnosti. Tkaniny pro screenové rolety jsou tkány ze skelných vláken potažených PVC vrstvou. Díky této technologii je látka velmi pevná, omyvatelná, odolná proti vlhkosti a extrémním teplotám.

Nebaví vás listovat všemi produkty? Kontaktujte Univers Tech – rolety Plzeň a dozvíte se jen to, co vás zajímá.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124