Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Markýzy

Výsuvné markýzy 

RD ve Hřebči

AKCE – 30% sleva na výsuvné markýzy a  na motory markýz.

Poznejte výhody venkovních markýz vyráběných v České republice z kvalitních a osvědčených materiálů. Vyrábíme výsuvné markýzy s výsuvem až 5,6 metru, při zachování stabilní pevnosti i při zhoršených klimatických podmínkách. Markýzy venkovní jsou v mnoha různých typech provedení včetně jakýchkoliv nápisů nebo grafických znaků. Vyrábíme i zastínění pro zimní zahrady. Vyberte si ovládání ruční nebo na elektrický pohon. K elektrickým pohonům nabízíme širokou škálu doplňků a čidel.  Každá součástka venkovních markýz od Univers Tech je vyrobena v Evropě, což vám zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Proč koupit markýzu v Univers Tech Plzeň

  1. Výroba markýz přesně na míru.
  2. Záruka dlouhé životnosti a vysoké odolnosti.
  3. Široký sortiment, ze kterého si snadno vybere každý.
  4. Odborné zaměření a montáž.
  5. Příznivá cena markýz.
  6. Flexibilní záruční i pozáruční servis.

Prohlédněte si všechny typy dostupných markýz.

Obraťte se na zavedenou společnost a získáte jistotu správné volby. Venkovní markýzy vyrábíme již 31 let. Kontaktujte nás nyní.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124