Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Screenové rolety

AKCE – 30% sleva na screenové rolety a na motory screenových rolet. Využijte této akce a neváhejte nás kontaktovat.

Venkovní screenové rolety

jsou moderní vnější sluneční clony, které v místnosti pomáhají udržet stálou teplotu. Mají mnohonásobně větší účinek než interiérové stínění, protože zachytí sluneční paprsky ještě před dopadem na okenní sklo. Nedochází tak k ohřátí okna a k druhotnému sálání tepla do interiéru.

Aplikací vhodného typu screen rolety lze zajistit optimální teplotu v místnosti, příjemné světelné podmínky pro práci a současně lze snížit náklady na provoz klimatizačního zařízení.

Venkovní screenové rolety mají zaručenou dlouhou dobu používání díky pevné hliníkové konstrukci a kvalitním tkaninám. Screenové látky jsou tkány ze skelných vláken potažených PVC vrstvou. Díky této technologii je látka velmi pevná, omyvatelná, odolná proti vlhkosti a extrémním teplotám. Tkanina soltis je tkána z polyesterových vláken jsou pokrytých PVC vrstvou. Široká škála látek s různými strukturami podrthne architekturu každé budovy.

Vlastnosti screenových rolet

Přirozené provětrávání a úspory energie –  venkovní stínící systém, který pomáhá udržet stálou teplotu v místnostech vystavených slunečnímu záření. Klesají tak i náklady na udržování příjemných podmínek v místnosti např. za klimatizaci. 

Optické pohodlí –  tkaniny použité u screenových rolet zaručují efektivní optickou bariéru proti světlu vnikajícímu do místnosti při současném zachování průhlednosti do exteriéru.

Estetika a funkčnost –  použitím adekvátní stínící techniky vytvoříte originální architektonické dílo. Navíc množstvím barev a vzorů látek a stejně tak možností lakovat konstrukci rolety docílíte dojmu naprostého souladu s okolím. Namontováním systému screenových rolet do interiéru můžeme vytvořit efekt úplného zatemnění. Například v kinech nebo přednáškových místnostech. Správným použitím čidel a automatik lze roletu chránit před možnými výkyvy počasí.

Trvanlivost –  pevná hliníková konstrukce a nejkvalitnější látky vytvořené z odolných polyesterových vláken potažené PVC zajišťuje dlouhodobé používání rolety


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124