Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Screenové rolety

Venkovní screenové rolety

jsou moderní vnější sluneční clony, které v místnosti pomáhají udržet stálou teplotu. Mají mnohonásobně větší účinek než interiérové stínění, protože zachytí sluneční paprsky ještě před dopadem na okenní sklo. Nedochází tak k ohřátí okna a k druhotnému sálání tepla do interiéru. Aplikací vhodného typu screen rolety lze zajistit optimální teplotu v místnosti, příjemné světelné podmínky pro práci a současně lze snížit náklady na provoz klimatizačního zařízení.

Venkovní screenové rolety mají zaručenou dlouhou dobu používání díky pevné hliníkové konstrukci a kvalitním tkaninám. Tkaninu můžete zvolit ve variantě screen, polyscreen nebo soltis. Screenové látky jsou tkány ze skelných vláken potažených PVC vrstvou. Díky této technologii je látka velmi pevná, omyvatelná, odolná proti vlhkosti a extrémním teplotám. Tkanina soltis je tkána z polyesterových vláken jsou pokrytých PVC vrstvou. Široká škála látek s různými strukturami podrthne architekturu každé budovy.

Vlastnosti screenových rolet

Přirozené provětrávání a úspory energie –  venkovní stínící systém REFLEXOL pomáhá udržet stálou teplotu v místnostech vystavených slunečnímu záření. Klesají tak i náklady na udržování příjemných podmínek v místnosti.

Optické pohodlí –  tkaniny HIGH-T-TECH a Polyscreen použité u screenových rolet REFLEXOL zaručují efektivní optickou bariéru proti světlu vnikajícímu do místnosti při současném zachování průhlednosti do exteriéru.

Estetika a funkčnost –  použitím adekvátní stínící techniky vytvoříte originální architektonické dílo. Navíc množstvím barev a vzorů látek a stejně tak možností lakovat konstrukci rolety docílíte dojmu naprostého souladu s okolím. Namontováním systému screenových rolet do interiéru můžeme vytvořit efekt úplného zatemnění. Například v kinech nebo přednáškových místnostech. Správným použitím čidel a automatik lze roletu chránit před možnými výkyvy počasí.

Trvanlivost –  pevná hliníková konstrukce a nejkvalitnější látky vytvořené z odolných polyesterových vláken potažené PVC zajišťuje dlouhodobé používání rolety