Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Posuvné brány, křídlové brány a pohony bran

Brána dělící váš pozemek od veřejného prostranství mnoho vypovídá nejen o tom, co za ní leží, ale také o tom, kdo je pánem domu. Jsme si toho plně vědomi, stejně jako vy, a proto si můžete být jistí naším zodpovědným a profesionálním přístupem. Optimální je obrátit se na nás již ve fázi přípravy projektu. V té chvíli získáte nejvíce variant a budete si moci vybrat z mnoha alternativ. Všechny brány od Univers Tech Plzeň mají detailní technickou specifikaci a výsledný výrobek vždy přesně odpovídá projektu.

Radost vám uděláme i v případě, že potřebujete bránu zakomponovat do hotového objektu, například v situaci, kdy měníte starou bránu za novou. Díky více než 31 leté tradici výroby bran a zkušenému týmu montérů i projektantů vám pomůžeme vybrat přesně takové řešení, které očekáváte. Kontaktujte nás a získejte více informací o dostupných možnostech.

Brány a pohony bran

Pohony bran sice neovlivňují estetickou hodnotu bran, ale výrazně dotvářejí hodnotu užitnou. Kdo jednou bránu s pohonem vyzkouší, už se nechce vracet k neustálému vystupování a nastupování do auta při opouštění svého pozemku, nebo naopak při návratu. Jelikož vyrábíme a dodáváme dva základní typy bran, liší se i způsob jejich pohonu. Pohon lze namontovat i na již hotová a instalovaná vrata. Vyberte si, co vás zajímá.

Potřebujete poradit? Chcete řešení přesně pro váš pozemek a nevíte, který produkt zvolit? Kontaktujte nás a výběr pro vás bude snazší.

Křídlové brány

Jednokřídlé, nebo dvoukřídlé brány je možné instalovat téměř na jakýkoliv pozemek, bez zvýšených nároků na prostor. Křídlové brány vyrábíme z kvalitních ocelových profilů. Výplně mohou být ocelové, nebo dřevěné, podle vašeho požadavku. Na přání vám vyrobíme pouze rám a výplň si můžete zajistit sami – snadno tak začleníte křídlovou bránu do charakteru vašeho plotu.

 • Zaměření přímo na vašem pozemku
 • Rychlá dodací lhůta
 • Garance dlouhé životnosti
 • Nastavitelné panty pro jednoduché vyrovnání křídel brány
 • Atraktivní cena.

Nevíte si rady s výběrem? Chcete podrobnější informace? Zavolejte nám.

Pohony pro křídlové brány

Spolehlivé a naprosto bezúdržbové pohony křídlových bran vám zajistí vysoký komfort a dlouhou životnost. Žádné mazání, žádné olejování, nebo výměna ložisek. K branám dodáváme výhradně ověřené motory Hörmann a BFT, které zaručují plynulý a bezpečný provoz. Pro případ výpadku elektrické energie mají alternativní, ruční ovládání.

 • Elektromechanické pohony – určeny pro menší rezidenční brány, šíře křídla do 180 cm.
 • Hydraulické pohony – pro větší rezidenční brány až do průmyslové šíře křídla do 5 m, určené pro velmi častý provoz.
 • Pro instalaci do ocelových i zděných sloupků.
 • Řídící jednotky pro všechny typy bran.
 • Řada dostupných doplňků pro ještě větší komfort a vzhled.

Posuvné brány

Samonosné, nebo posuvné brány pohybující se po kolejnici nacházejí uplatnění všude tam, kde je dostatek prostoru pro boční posuv brány. Součástí dodávky posuvné brány jsou všechny potřebné komponenty – rámy, vedení, kolejnice, dorazy a přípravu na motorový pohon. Výplň posuvné brány můžete mít ocelovou, nebo dřevěnou. Posuvné brány vám dodáme také bez výplně, pokud si ji chcete instalovat sami.

 • Samonosné, nebo s vodicí kolejnicí.
 • Zaměření přímo na vašem pozemku.
 • Rychlá dodací lhůta.
 • Garance dlouhé životnosti.
 • Atraktivní cena.

samonosná brána u rodinného domu s dřevěnou výplní

Pohony pro posuvné brány

Také k posuvným branám dodáváme výhradně ověřené motory DoorHan a BFT, které nevyžadují žádnou údržbu mazáním či olejováním. Posuv brány je zajištěný ocelovým, nebo plastovým hřebenem. Vyberte si pohon pro posuvnou bránu podle její hmotnosti.

 • Pohony pro lehké brány do 500 kg.
 • Pohony pro těžší brány 500-2000 kg.
 • Pohony pro průmyslové a rezidenční brány až do hmotnosti 4000 kg.

Jak získat brány a pohony bran

Brány a pohony bran můžete získat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

Brány a pohony bran vám nejenom dodáme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří místo instalace. Brány a pohony bran jsou připravené obvykle během 3-4 týdnů. Hotové brány a pohony bran vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Brány a pohony bran si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě nám sdělte požadované rozměry. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat typ brány a pohonu. Kontaktujte nás nyní a získejte brány a pohony bran za výhodnou cenu.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124