Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Plisé

Plisé je jeden z nejmodernějších interiérových stínících prvků. Pravidelně skládaná látka je dodávána v mnoha barevných odstínech s různou intenzitou průsvitnosti. Základním materiálem je 100% polyester, některá provedení jsou na povrchu opatřena hliníkem, který je na látku nanášen napařovací technologií. Zvolte si zajímavé ovládání ve dvou směrech nebo více látek pro jedno okno.


Získejte více informací od našich vyškolených a zkušených pracovníků v Plzni.

Řešení pro každou situaci

Název plisé je francouzského původu: plissé = přeložený. Hlavní předností plisé je snadná úprava do jakýchkoliv tvarů. Díky tomu můžete získat plisé pro vaše:

  • Rovná, pravoúhlá okna.
  • Střešní okna a okna atypických tvarů.
  • Zimní zahrady a světlíky.

V základním provedení je plisé ovládané ručně, pomocí úchytu. Ovládání je možné v obou směrech stažením seshora nebo odspoda. Dále také je možné vybrat dvě varianty látek pro jedno okno.

Možnosti a barevné varianty

Při výběru plisé pamatujte především na to, pro jaký účel je potřebujete. Samozřejmě, že primárním úkolem plisé je stínit, ovšem i stínění je možné rozdělit do několika kategorií:

  1. Základní stínění – plisé typu Basel. Zde máte na výběr z 6 barevných odstínů. Toto plisé je průsvitné
  2. Vyšší stupeň stínění – plisé typu BaselPerl. Nejžádanější typ plisé, které je z jedné strany opatřeno reflexní vrstvou. Tento typ je méně průsvitný a lépe ochrání místnost před slunečním teplem. Vybrat si můžete z 13 odstínů plisé
  3. Maximální stínění – plisé typu Stockholm. Toto plisé nepropouští světlo, takže se hodí pro výrazné zatemnění místností. V tomto případě můžete vybírat ze 3 barevných odstínů

Nevíte si rady s výběrem správného plisé? Obraťte se na nás, vždy vám s výběrem ochotně pomůžeme.

Jak získat plisé Univers

Plisé můžete objednat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

Plisé vám nejenom vyrobíme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří vaše okna. Plisé je připravené obvykle během týdne, maximálně 14 dnů. Hotové plisé vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Plisé si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě je nutné správně naměřit okna a rozměry nám sdělit. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat barvu a typ plisé. Kontaktujte nás nyní a získejte kvalitní a spolehlivé plisé.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124