Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Časté dotazy

Hodí se vertikální žaluzie do bytu?

Ano, hodí. Už dávno neplatí, že vertikální žaluzie jsou záležitostí pouze komerčních prostor. Díky velkému množství barevných odstínů a typů lamel budou vhodnou dekorací i do Vašeho bytu nebo rodinného domu. Váš domov příjemně zastíní a působí velice dekorativním dojmem. Na základě výběru lamel z mnoha odstínů můžete atraktivně a útulně dotvořit svůj domov.

Jak se udržují lamely na vertikální žaluzie?

Lamely jsou ošetřeny antistatickou úpravou. Jako běžná údržba postačí jednou za čas lamely vyluxovat, popř. otřít vlhkým hadrem. Při větším znečištění je možné lamely namočit do vlažné vody s jemným pracím prostředkem (nikoliv s agresivním pracím práškem) a za pomocí houbičky nebo jemnějšího kartáčku nečistotu odstranit. Při manipulaci s lamelou zabrantě jejímu zlomení. Vyčištěné lamely zavěšte ještě vlhké zpět na své místo. Existují i specializové čistírny, ve kterých udělají tuto práci za Vás.

Z jakého materialu jsou žaluzie vyrobeny?

Profil je vyroben z hliníkové slitiny s bílou povrchovou upravou. Lamely látkové vertikální žaluzie jsou z polyesteru, bavlny nebo sklotextilu.

Jaká je záruka ?

Záruku na žaluzie poskytujeme 24 měsíců.

Nabízíte žaluzie i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky žaluzií, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení jsou do 1 týdne, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří vyrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124