Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Žaluzie

Akce – sleva 25% na horizontální žaluzie pro plastová okna (typ ISSO a ISSO PRIM)

Poskytneme Vám slevu 25% na horizontální žaluzie do plastových oken. Využijte naši akci, kterou jsme pro Vás připravili na interiérové horizontální hliníkové žaluzie, které jsou určené pro plastová okna a eurookna.

Kontaktujte nás a my Vám rádi spočítáme individuální kalkulaci a sami tak posoudíte, že objednat u nás se Vám vyplatí.


Praktičnost, styl a odolnost – žaluzie do oken Univers Tech Plzeň

Dodáváme a montujeme více typů žaluzií do oken. Jedny z nejoblíbenějších a také nejpoužívanějších jsou v současné době hliníkové horizontální žaluzie. Jednoduché a efektivní řešení za velmi příznivou cenu. Naleznete u nás ale i žaluzie látkové  , luxusní dřevěné a bambusové i netradiční typy zastínění  jako například skládané plissé. Naši zákazníci mají stále větší zájem o venkovní žaluzie, které zamezí přehřívání interiéru. Pro podrobnější informace navštivte jednotlivé stránky s našimi produkty nebo se obraťte na naše specialisty, kteří rádi zodpoví všechny Vaše dotazy.

Žaluzie horizontální interiérovézaluzie akce_1329478013_thumb

Všechny horizontální žaluzie vyrábíme vždy na míru podle přesného požadavku zákazníka a na základě vhodně zvoleného typu dokážeme pomocí našich horizontálních žaluzií zastínit nejen okna plastová , ale i dřevěná a různá atypická okna. Horizontální hliníkové žaluzie jsou v současné době nejrozšířenějším způsobem zastínění oken. Důvodů je více od bohatého výběru barev, či v různých dekorech imitace dřeva, snadného způsobu ovládání až po nepřekonatelný poměr kvality a ceny.

Žaluzie vertikální interiérovézaluzie-vertikalni-univers-1_1141940543

Vertikální látkové žaluzie jsou velmi vhodné a efektivní pro zastínění velkých ploch. Dokážeme vám navrhnout vhodné řešení pro kanceláře , nemocnice a jiné komerční prostory, ale i k Vám domů. Díky velmi bohaté nabídce barev lamel vertikálních žaluzií a různým stupňům průsvitnosti a tepelné transmise můžete krásně doladit vzhled i stupeň stínění Vašeho interiéru. Látkové lamely těchto žaluzií můžete libovolně kombinovat a jednoduše měnit pro doladění interiéru.

Žaluzie venkovníimg_2420_1317799607_thumb

Venkovní žaluzie jsou moderním a efektivním stínícím prvkem umožňujícím pomocí naklápění lamel regulovat intenzitu slunečních paprsků které dopadají do interiéru. Předokenní žaluzie mohou být namontovány přímo na okno, do předem připraveného prostoru pod překladem nebo na fasádu. Lamely exteriérové žaluzie nabízíme v několika typech – Z70, Z90, C80 atd.  Rádi Vám doporučíme nejvhodnější variantu přímo pro Vaše okna.

Žaluzie dřevěnédřevěná žaluzie 2_1294135920_thumb

Dřevěné a bambusové žaluzie se vyznačují velmi luxusním vzhledem. Kombinací přírodního materiálu a mnoha druhů barev lamel docílíme nadčasového vzhledu interiéru. Tyto žaluzie navodí opravdové teplo domova. Výhodou dřevěných žaluzií s lamelou 27 mm je variabilita provedení s možností montáže na zeď, na strop i mezi zasklívací lišty. Pro větší otvory doporučujeme dřevěné žaluzie s lamelou o šíři 50 mm. Tyto žaluzie jsou určené k montáži  na zeď nebo na strop.

Skládaná žaluzie plisséplise_1369836059_thumb

Plissé je stále oblíbenější a vyhledávanější moderní interiérové stínění. Pravidelné sklady látky vytváří dokonalý stínící efekt. Výhodou je variabilita tohoto stínícího systému, lze jej použít pro okna všech možných tvarů. Samozřejmostí je možnost výběru z mnoha typů a barev plissovaných látek. Plissé je kromě své primární funkce, kterou je zastínění, nádherným estetickým doplňkem každé místnosti. Tento produkt umožňuje posuv látky na okně směrem nahoru i dolů a aretaci v jakékoli poloze.

Potřebujete poradit? Kontaktujte Univers Tech – žaluzie Plzeň.