Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovat o uzavření naší společnosti v období vánočních svátků 23.12.2016 – 4.1.2017. Budeme se na Vás těšit od čtvrtka 5.1.2017. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků.

Nové pobočky Praha a Ústí nad Labem

Rozšířili jsme pro Vás naši síť poboček. Nové pobočky naleznete na adresách v Praze na ulici Průběžná 1032/2 a v Ústí nad Labem na adrese Masarykova 1443. K dispozici vám zde budou vzorky interierového i venkovního stínění, vrat, výsuvných markýz a další. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rolovací mříž typ ARIA – NOVINKA 2016

Jako novinku roku 2016 jsme pro vás připravili rozšíření sortimentu rolovacích mříží o typ Aria. Tato rolovací mříž je s vysekanými obdélníkovými okénky, které lze vyplnit transparentní PVC výplní, aby byla celá mřížovina celistvá a uzavřená. Přijďte se k nám na rolovací mříž typ Aria podívat na prodejnu, kde vám jí rádi předvedeme.

NOVOROČNÍ BOWLING 2016

I tento rok se konal již tradiční novoroční bowling naší společnosti, kde jsme se mezi sebou utkali ve čtyřech silných družstvech. Užili jsme si zábavy, dobrot i medailí.

VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v době vánočních svátků bude naše společnost uzavřena v období 24.12.2015 – 8.1.2016 včetně těchto dní. Budeme se na Vás těšit v novém roce od 11.1.2016. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás na Facebooku

Sdílet nás na Facebooku se vyplatí. Dozvíte se zde o právě probíhajících slevových akcích, uvidíte videa z výroby a mnoho dalších zajímavostí.

AKCE – 45% SLEVA na markýzu ZENITH

Připravili jsme pro vás výjimečnou akci – SLEVU 45% na markýzu ZENITH k zastínění zimních zahrad. Akce trvá do 31.7.2015, využijte možnost získat u nás výhodně toto elegantní zastínění.  

Univers Tech a Gondíci s.r.o.

V kutilském pořadu Gondíci s.r.o. jsme představili naše výrobky. Zájemci se mohli dozvědět o specifakacích a výhodách jednotlivých stínících produktů. Venkovní rolety díky celistvému pancíři tvoří překážku před zloději a zajistí naprosté soukromí. Výhodou venkovních žaluzií je možnost naklápění lamel. Představili jsme i naše kvalitní výsuvné markýzy. Celé video je možné shlédnout na adrese: http://play.iprima.cz/gondici-s-r-o/gondici-s-r-o-13

Rolety den a noc – nové látky

Díky velkému zájmu rozšiřujeme nabídku látek pro rolety den a noc neboli roletožaluzie. Máme širokou nabídku látek od oblíbené bílé přes přírodní odstíny až po sytě barevné látky. Přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny, rádi vám vzorníky předvedeme.

Sezóna se blíží – my jsme připraveni

Připravujeme se pečlivě na nadcházející markýzovou sezónu a proto se management společnost rozhodl investovat do nového zařízení, které ještě více zefektivní výrobu výsuvných markýz. Konkrétně se jedná o nový stůl s automatickým nožem pro přesné a kvalitní řezání markýzových látek. Tato investice zvýší nejen rychlost vlastní výroby, ale primárně její přesnost a kvalitu.