Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

NOVÉ MARKÝZY V NABÍDCE

Rozšířili jsme naši nabídku výsuvných markýz. Nově nabízíme výsuvnou otevřenou markýzu typ LUX 2, která se vyznačuje zvýšenou pevností konstrukce, aby odolávala vyššímu zatížení větru. Dalším typem v naší nabídce jsou sklopné markýzy neboli výklopné markýzy, které jsou určeny k zastínění výloh, vchodů či oken na historických budovách. Samozřejmě se hodí i na moderní objekty. […] → Continue Reading NOVÉ MARKÝZY V NABÍDCE

Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovat o uzavření naší společnosti v období vánočních svátků 23.12.2016 – 4.1.2017. Budeme se na Vás těšit od čtvrtka 5.1.2017. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků.

Nové pobočky Praha a Ústí nad Labem

Rozšířili jsme pro Vás naši síť poboček. Nové pobočky naleznete na adresách v Praze na ulici Průběžná 1032/2 a v Ústí nad Labem na adrese Masarykova 1443. K dispozici vám zde budou vzorky interierového i venkovního stínění, vrat, výsuvných markýz a další. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rolovací mříž typ ARIA – NOVINKA 2016

Jako novinku roku 2016 jsme pro vás připravili rozšíření sortimentu rolovacích mříží o typ Aria. Tato rolovací mříž je s vysekanými obdélníkovými okénky, které lze vyplnit transparentní PVC výplní, aby byla celá mřížovina celistvá a uzavřená. Přijďte se k nám na rolovací mříž typ Aria podívat na prodejnu, kde vám jí rádi předvedeme.

NOVOROČNÍ BOWLING 2016

I tento rok se konal již tradiční novoroční bowling naší společnosti, kde jsme se mezi sebou utkali ve čtyřech silných družstvech. Užili jsme si zábavy, dobrot i medailí.

VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v době vánočních svátků bude naše společnost uzavřena v období 24.12.2015 – 8.1.2016 včetně těchto dní. Budeme se na Vás těšit v novém roce od 11.1.2016. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás na Facebooku

Sdílet nás na Facebooku se vyplatí. Dozvíte se zde o právě probíhajících slevových akcích, uvidíte videa z výroby a mnoho dalších zajímavostí.

AKCE – 45% SLEVA na markýzu ZENITH

Připravili jsme pro vás výjimečnou akci – SLEVU 45% na markýzu ZENITH k zastínění zimních zahrad. Akce trvá do 31.7.2015, využijte možnost získat u nás výhodně toto elegantní zastínění.  

Univers Tech a Gondíci s.r.o.

V kutilském pořadu Gondíci s.r.o. jsme představili naše výrobky. Zájemci se mohli dozvědět o specifakacích a výhodách jednotlivých stínících produktů. Venkovní rolety díky celistvému pancíři tvoří překážku před zloději a zajistí naprosté soukromí. Výhodou venkovních žaluzií je možnost naklápění lamel. Představili jsme i naše kvalitní výsuvné markýzy. Celé video je možné shlédnout na adrese: http://play.iprima.cz/gondici-s-r-o/gondici-s-r-o-13

Rolety den a noc – nové látky

Díky velkému zájmu rozšiřujeme nabídku látek pro rolety den a noc neboli roletožaluzie. Máme širokou nabídku látek od oblíbené bílé přes přírodní odstíny až po sytě barevné látky. Přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny, rádi vám vzorníky předvedeme.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124