Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

O nás

 

Naše firma byla založena již v roce 1990, zakladateli byli Eva a Jiří Šťáhlavských. Firma byla velmi rychle rozvíjena a v roce 2004 byla transformována na společnost Univers Tech s.r.o. V současné době tvoří společnost 40 zaměstnaců.  Z nich převážnou většinu tvoří odborní specialisté zabývající se výrobou a montáží produktů doplňků staveb. Od počátku se orientujeme na doplňky staveb: stínící techniku a vratové systémy.

V současné době patříme mezi největší společnosti zabývající se tímto sortimentem na českém trhu. Tohoto postavení jsme dosáhli díky našim několika pravidlům: orientace na zákazníka, velmi nízká cena při vynikající kvalitě, inovace a flexibilita a vysoká produktivita práce ve výrobě. Orientace na zákazníka je naším prvořadým cílem. Snažíme se vždy o navržení optimálních řešení nebo několik variant. Věřím, že i Vám můžeme pomoci s investicí v našem sortimentu. Naši specialisté Vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy nebo zpracují konkrétní cenovou nabídku.

 

Nejsme lhostejní – a co Vy??

Oslovila nás společnost A-B Help, zda se chceme podílet na pořízení a provozu nového vozu pro Fond ohrožených dětí. Samozřejmě jsme rádi pomohli a poslali finanční obnos, který přispěl k nákupu nového automobilu, který bude využit na přepravu opuštěných, týraných a sociálně ohrožených dětí.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124