Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Vzorník

Zde si můžete prohlédnout vzorník lamel předokenních rolet. Lamely jsou vyrobeny z hliníkové slitiny vyplněné polyuretanovou pěnou. Také zde naleznete barevné provedení vodítek a boxů rolet. Předokenní rolety Plzeň dodáváme v mnoha barevných provedeních. Barvy mohou být zkreslené, proto se obraťte na naše odborníky a vyžádejte si vzorkovník. Rádi Vám poradí a zdarma Vás navštíví přímo na Vaší stavbě.

Barevné provedení pancíře

Pancíř rolet se skládá z hliníkových lamel o výšce 39mm vyplněných polyuretanovou pěnou. Nabízíme 7 standardních barev (bílá, stříbrná, zlatý dub, ořech, šedá, hnědá, béžová) a 6 příplatkových barev (zelená, šedý antracit, ocelově modrá, bordo, červená, žlutá).

lamely

lamela al39_1365514506_thumb

 

 

 

detail lamela roleta_1380618685

 

 

 

 

 

 

.

Barevné provedení boxů

Boxy venkovních rolet se rozlišují pro dodatečnou montáž na hotové domy a boxy určené pro novostavby – podomítkové. Barevné provedení boxů pro dodatečnou montáž je ve standardu bílé, stříbrné, hnědé, za příplatek zlatý dub. Boxy pro rolety pro novostavby jsou bílé nebo hnědé.

boxy dodatecna montaz rolety 2013_1365513740

 

 

 

 

 

 

Barevné provedení vodících lišt

Vodící lišty nabízíme ve 4 provedeních, barevně je dokážeme sladit s pancířem. Ve standardu jsou bílé, stříbrné nebo hnědé lišty. Za příplatek ve zlatém dubu nebo ořechu. Pokud byste chtěli jakoukoliv barvu dle stupnice RAL, není to samozřejmě problém.

vodici listy rolety 2013_1365515242_thumb

 

 

 

Barevné provedení koncové lišty

Barevné provedení koncové lišty předokenní rolety nabízíme ve standardu v barvách – bílá, stříbrná, hnědá. Za příplatek nabízíme zlatý dub, ořech nebo jakoukoliv barvu dle stupnice RAL.

vodici listy rolety 2013_1365515242_thumb


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124