Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Časté dotazy

Z jakých materiálů jsou žaluzie vyrobeny?

Lamely horizontálních venkovních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku v mnoha barevných odstínech. Šířka lamely je 50 mm, 80 mm nebo 90 mm.

Jakým způsobem se mohou žaluzie ovládat?

Venkovní žaluzie Plzeň můžete ovládat nekonečnou šňůrou, klikou, nebo pohonem se spínačem. Pro vyšší komfort je možno žaluzie ovládat dálkově nebo skupinově i s centrálním časovým spínačem.

Proč bych měl uvažovat právě o venkovní žaluzii?

Výhody venkovních žaluzií spočívají hlavně v tom, že jako venkovní zařízení poskytují ideální kontrolu ne jen nad světlem, ale hlavně nad tepelnými zisky v místnosti.

Jaká je dodací lhůta?

Žaluzie dodáváme v termínu do čtyř týdnů.

Jaká je záruka?

Záruku na žaluzie poskytujeme 24 měsíců.

Jak postupovat pokud chci žaluzie objednat?

Stačí zavolat na naše telefonní číslo, sdělit nám Vaše jméno, adresu a telefon. Potom Vás po telefonické dohodě navštíví náš obchodní pracovník, který zaměří potřebné rozměry a sepíše s Vámi objednávku. Platební podmínky – záloha 50% v hotovosti při sepsání objednávky, doplatek v hotovosti při převzetí.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124