Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ovládání

Markýzy výsuvné – ovládání Somfy

Naše výsuvné markýzy vyrábíme s pohony a řízením značky Somfy, která je vedoucí společností v této technice a zaručuje našim výrobkům spolehlivost a vysokou technickou úroveň ovládání. Zde naleznete inspiraci pro pohony a řízení Vašich markýz.

Několik slov o Somfy:

Společnost Somfy je největším světovým výrobcem a dodavatelem pohonné techniky a řízení pro předokenní rolety, venkovní výsuvné markýzy, žaluzie, garážová vrata a zastínění zimních zahrad.

Home Motion by Somfy

je ucelený koncept, který Vám umožní v rámci jediného řídícího systému ovládat podle Vašich potřeb nejrůznější zařízení: předokenní rolety, venkovní žaluzie, markýzy, ale také osvětlení, vjezdové brány nebo garážová vrata.

Proč Somfy?

Pohony Somfy jsou podrobovány zkouškám za nejobtížnějších klimatických podmínek. Každý motor je ve výrobním závodě pečlivě zkoušen, což poskytuje výhodu dlouholeté záruky funkčnosti. Pohony, stejně jako všechny ostatní výrobky Somfy samozřejmě odpovídají bezpečnostním normám.

Radio Technology Somfy

V nabídce Somfy si můžete vybrat z řídících jednotek pro kabelové i bezdrátové ovládání pohonů. Trend posledních let však směřuje k bezdrátové technologii. Radio Technology Somfy – RTS představuje špičku v bezdrátovém dálkovém ovládání a přináší nejvyšší komfort, vysokou bezpečnost a největší svobodu při vytváření řídícího systému. Díky rádiové technologii můžete svůj domov krůček po krůčku vylepšovat. Již existující kabelový systém je možné modernizovat jednoduchou náhradou za rádiový modul a využívat tak pohodlí centralizace dálkového ovládání za cenu srovnatelnou s „kabelovým“ řešením. Navíc kdykoli můžete snadno přidat další dálkový ovladač nebo změnit jeho umístění v případě úprav interiéru.

Výhody RTS:

  • rychlá instalace
  • velký dosah
  • spolehlivost
  • rozšíření systému kdykoli podle aktuální potřeby

Dálkové ovladače Somfy

Bezdrátové dálkové ovladače jsou navrženy s ohledem na co nejjednodušší a nejpohodlnější ovládání. Můžete si vybrat z různých designových provedení tak, aby vzhled ovladače co nejlépe odpovídal prostředí, ve kterém jej budete používat. Pro Somfy je důležitá nejen funkčnost, ale i design jejich výrobků. Pokud je ovladač správně ergonomicky navržen, je používání všech funkcí jednoduché.

 

Značka důvěry

Naše společnost je zapojena do partnerského programu Somfy Expert, je zárukou kvalifikovaného a správného řešení Vašich požadavků. Naši techničtí i obchodní pracovníci absolvují pravidelné školení o novinkách a správné instalaci výrobků Somfy. Proto jsou Vám schopni navrhnout a realizovat řešení přesně podle Vašich požadavků na nejvyšší technické úrovni a se zaručenou kvalitou realizace.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124