Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Fotogalerie

Zde si můžete prohlédnout pro inspiraci fotografie předokenních neboli venkovních rolet. Fotografie jsme rozdělili na dvě části. V první části uvidíte předokenní rolety pro dodatečnou montáž. Tyto rolety se nejčastěji montují přímo na rám okna, ale lze je montovat i na fasádu domu. Někteří architekti preferují venkovní rolety přímo na fasádu domu, aby zdůraznili tyto prvky na fasádě.

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Prohlédněte si fotografie rolet instalovaných dodatečně. Dům s předokenními roletami vypadá velmi dobře, okna jsou chráněna a výběrem vhodné barvy můžete podtrhnout jedinečnost každé stavby. Venkovní rolety  spolehlivě zabrání přehřívání interiéru.

 

Předokenní rolety pro novostavby

Inspirujte se fotografiemi z montáží předokenních rolet Plzeň určených pro novostavby. Pro lepší představu zde naleznete i fotografie rolet u domů s dosud nedokončenou fasádou.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124