Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Fotogalerie

Průmyslová vrata ISD01

Zde se můžete inspirovat obrázky z realizací průmyslových vrat ISD01 s plnými neprůhlednými panely. Pro zajištění světla a výhledu z garáže je možno průmyslová vrata doplnit požadovaným množstvím oken. Průmyslová vrata ISD01 jsou vhodná pro jakýkoli vjezdový otvor větších rozměrů s častým provozem bez nutnosti průhledu dovnitř.

 

Průmyslová vrata ISD02

Průmyslová sekční vrata série ISD02 se instalují do prosklených budov a jiných prostorů, kde je třeba vidět dovnitř. Nejčastější využití je například v autosalonech, servisech a myčkách. Tato sekční průmyslová vrata jsou vyrobena z panoramatických panelů, ale je možná i kombinace se sendvičovými panely.

 

Zdravotnická záchranná služba Plzeň Bory

Na záchranku v Plzni jsme dodali 13 ks průmyslových vrat. Průmyslová vrata Plzeň z celoprosklených sekcí podtrhla moderní design budovy.

 

LEGO Kladno

Pro společnost LEGO jsme dodali a montovali průmyslová vrata a rolovací mříže. Na následujících fotografiích si můžete prohlédnout, jak vypadají vrata i z interiéru haly.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124