Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Průmyslová vrata

 

Průmyslová vrata 

průmyslová vrata s prosklenými sekcemi

Naše průmyslová sekční vrata vám umožňují vybavit vaše výrobní, skladovací, tržní i kancelářské budovy levnou alternativou sekčních vrat jiných značek. Přitom vám garantujeme dlouhou životnost a bezproblémový chod i v extrémně náročných podmínkách. průmyslová vrata  můžete mít vyrobena ze sendvičových panelů, prosklených hliníkových panelů, nebo z kombinace obou variant. Snadno tak určíte stupeň průsvitnosti vašich nových průmyslových vrat.

Průmyslová vrata Plzeň charakterizuje dlouhá životnost a vysoká spolehlivost. Další výhodou je odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, což oceníte především v případě, že se váš provoz nachází v oblasti, kterou postihují tuhé zimy.

Výhody sekčních průmyslových vrat :

 1. Ověřená odolnost při intenzivním používání
 2. Účinné tepelně-izolační vlastnosti
 3. Bezproblémový chod
 4. Více než 31 let na trhu – prověřená kvalita
 5. Velmi příznivá cena
 6. Jednoduché ruční, nebo komfortní ovládání elektromotorem

Chcete vědět, kolik by stála naše průmyslová sekční vrata pro vaši provozovnu? Jednoduše kontaktujte naši prodejnu Plzeň.

Sekční průmyslová vrata série ISD01

Průmyslová sekční vrata série ISD01 jsou vyrobena ze sendvičových panelů, které se skládají ze dvou pozinkovaných ocelových plechů, vyplněných polyuretanovou pěnou. Aby vaše nová průmyslová vrata vydržela i tu nejvyšší zátěž, instalují se do panelů speciální posilovací pásky. Pro zajištění přirozeného světla a výhledu z garáže, je možné vyrobit vrata z kombinovaných panelů (sendvičových a panoramatických). Sekční průmyslová vrata vám vyrobíme přesně na míru. Můžete si také zvolit počet panoramatických dílů.

 • Pro všechny typy průmyslových a kancelářských budov.
 • Rychlá dodací lhůta.
 • Snadná instalace během krátké doby – provoz objektu nebude při montáži narušen.
 • Dokonalá těsnost zabraňující průvanu.
 • Nízká cena a dlouhá garance.

Chcete vědět, kolik by stála průmyslová sekční vrata pro vaši provozovnu? Jednoduše kontaktujte naši prodejnu Plzeň.

 

Sekční průmyslová vrata série ISD02

Průmyslová sekční vrata série ISD02 jsou určena pro prosklené budovy a další prostory, ve kterých chcete zajistit maximální průhlednost průmyslových vrat. Velmi často instalujeme tento typ průmyslových vrat do autosalónů, autoservisů a automyček.

Sekční průmyslová vrata ISD02 jsou vyrobena z hliníkových rámů, zasklených polykarbonátem, akrylovým sklem, nebo tvrzeným klasickým sklem. Všechny typy skel vám zaručují vysoké tepelně-izolační vlastnosti a vysokou odolnost proti mechanickému poškození, včetně poškrábání.

 • Pro prosklené budovy a výstavní prostory.
 • Pevná hliníková konstrukce.
 • Vysoká odolnost vůči mechanickému poškození.
 • Nízká cena a dlouhá garance.

Jak získat průmyslová vrata

Průmyslová sekční vrata  můžete získat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

Průmyslová sekční vrata vám nejenom dodáme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří místo instalace. Naše průmyslová vrata jsou připravena obvykle během 5-6 týdnů. Hotová průmyslová vrata vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Průmyslová sekční vrata si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě nám sdělte požadované rozměry. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat typ průmyslových vrat . Kontaktujte nás nyní a získejte průmyslová vrata Plzeň  za výhodnou cenu.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124