Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Garážová vrata – Plzeň

AKCE – 30% sleva na vrata i pohon

Garážová vrata Praha, Kladno, Slaný, Beroun, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové a okolí

Sekční garážová vrata 

Garážová vrata ze sendvičových panelů jsou oblíbená především díky skvělému zpracování a poměru výkon/cena. V porovnání s jinými druhy garážových vrat je pořídíte za málo peněz a zároveň získáte záruku dlouhé životnosti. Sekční garážová vrata Plzeň vás potěší vysoce kvalitním automatickým ovládáním a širokou paletou barev a stylů.

Garážová vrata nabízíme v různých designech a barevných provedeních. Můžete tak vybrat přesně tu kombinaci, která Vám bude vyhovovat dle Vašeho vkusu. Pro vás to znamená příležitost odlišit se od sousedů a získat sekční garážová vrata, přesně podle vašich představ.  

Výhody sekčních garážových vrat :

 1. Účinná tepelná i zvuková izolace.
 2. Dlouhá životnost prověřena 15 letou tradicí.
 3. Bezproblémový provoz.
 4. Plně automatické.
 5. Příznivá cena.

Garážová vrata sekční jsou vhodná do malých a středních garážových otvorů o rozměrech minimálně 2×2 metry a maximálně 5×5 metrů. Bezplatnou odbornou podporu získáte v prodejně garážových vrat  Plzeň.

Typy garážových sekčnívh vrat :

 • Garážová vrata RSD01 – vhodná pro menší garáže.
 • Garážová vrata RSD02 – pro malé i velké garážové vjezdy.

Přivítali byste při výběru garážových vrat radu odborníka? Jednoduše kontaktujte naši prodejnu Plzeň.

Sekční garážová vrata RSD01

Garážová vrata Plzeň série RSD01 jsou konstruována pro instalaci v otvorech o šířce do 3000 mm a výšce do 2700 mm. V tomto případě jsou na rozměry garáže kladeny minimální požadavky (minimální povolená výška nadpraží – 100 mm, vzdálenosti okraje otvoru ode zdi – 120 mm).Sekční garážová vrata série RSD01 se vyrábějí s nízkým typem zdvihu. Panely pro tato vrata mohou být vyrobeny v různém barevném provedení a různé povrchové úpravě.

Technické informace:

 • Šířka: 200-300 cm
 • Výška: 200-270 cm
 • Materiál: kvalitní ocelové panely vyplněné polyuretanovou pěnou pro vyšší tepelnou i zvukovou izolaci
 • Ovládání: ruční pohon, nebo komfortní elektrický pohon na dálkové ovládání

Přivítali byste při výběru garážových vrat radu odborníka? Jednoduše kontaktujte naši prodejnu Plzeň.

Sekční garážová vrata RSD02

Garážová sekční vrata série RSD02 jsou konstruována pro instalaci v otvorech jak malých, tak i velkých rozměrů (šířka od 2000 do 5000 mm, výška od 2000 do 3000 mm). Tato vrata se vyrábějí pro deset typů zdvihu, v závislosti na podmínkách montáže. Široký výběr typů zdvihu vrat umožňuje jejich montáž v garážích s různým půdorysem vnitřního prostoru.

Technické informace:

 • Šířka: 200-500 cm
 • Výška: 200-300 cm
 • Materiál: kvalitní ocelové panely vyplněné polyuretanovou pěnou pro vyšší tepelnou i zvukovou izolaci
 • Ovládání: ruční pohon, nebo komfortní elektrický pohon na dálkové ovládání

Přivítali byste při výběru garážových vrat radu odborníka? Jednoduše kontaktujte naši prodejnu Plzeň.

Naše sekční vrata jsou vyráběna v Kadani v České republice.

Zde byla vybudována nová výrobní hala, která je vybavena nejmodernějším zařízením včetně nejnovější automatické výrobní linky na výrobu sendvičových panelů. Všechny součásti vrat jsou vyrobeny na certifikovaných strojích světové úrovně a jsou podrobeny testům v souladu se světovými standardy.

Jak získat naše garážová vrata ?

Garážová vrata můžete opjednat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který Vám nejlépe vyhovuje:

 • Informujte nás o vašem zájmu pomocí poptávkového formuláře.
 • Zavolejte nám, nebo pošlete email.
 • Navštivte naši prodejnu – na našich pobočkách máme ukázku a garážová vrata Praha, Kladno, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové a okolí si můžete prohlédnout.

Garážová vrata vám nejenom dodáme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří místo instalace. Garážová vrata jsou připravena obvykle během 3 týdnů. Hotová garážová vrata vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Sekční garážová vrata si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě nám sdělte požadované rozměry. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat požadovaný typ garážových vrat . Kontaktujte nás nyní a získejte naše garážová vrata za výhodnou cenu.

nejčastěji hledáte: garážová vrata Plzeň, garážová vrata Kladno, garážová vrata Praha, garážová vrata České Budějovice, garážová vrata Hradec Králové a okolí