Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Dřevěné žaluzie

Vytvořte jedinečnou atmosféru v každé místnosti. Dřevěné žaluzie jsou vyrobeny z ušlechtilého afrického dřeva Abachi, přičemž dbáme na výběr té nejvyšší kvality, bez jakékoliv sukovitosti. Dřevěné žaluzie nabízíme ve verzi lamel šíře 25 mm nebo 50 mm. V nabídce máme více barevných možností lamel. Výběr je rozšířen i o bambusové žaluzie. Zvolte si tento vysoce dekorativní prvek pro váš dům, byt či kancelář.

Jak vybírat dřevěné a bambusové žaluzie

Dřevěné i bambusové žaluzie můžete získat ve dvou variantách, které se liší šířkou lamel.

  • Šířka lamely 25 mm – dřevěné a bambusové žaluzie s touto šířkou lamely jsou vhodné pro montáž přímo na okenní křídlo.
  • Lamely o šířce 50 mm – jsou určené pro instalaci na okenní výklenek. Pokud si vyberete dřevěné nebo bambusové žaluzie s tímto rozměrem lamel, získáte výrazný dekorační prvek, který při zatažení zcela zakryje okenní výklenek a zpříjemní vzhled každé místnosti.

Získejte více informací o dřevěných a bambusových žaluziíích. Kontaktujte naši prodejnu v Plzni ještě dnes.

Ovládejte dřevěné žaluzie komfortně a pohodlně

V základním provedení dodáváme žaluzie s ručním ovládáním. Pokud si ovšem chcete dopřát nadstandardní komfort, můžete zvolit ovládání elektrické a určovat úroveň zastínění z pohodlí vašeho křesla, či pohovky. Elektrický pohon dřevěných i bambusových žaluzií je totiž možné vylepšit o dálkové ovládání.

Jak získat dřevěné a bambusové žaluzie Univers

Dřevěné a bambusové žaluzie můžete objednat velmi jednoduše. Vyberte si způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

  • Informujte nás o vašem zájmu pomocí poptávkového formuláře
  • Zavolejte nám, nebo pošlete email
  • Navštivte naši prodejnu

Dřevěné a bambusové žaluzie vám nejenom vyrobíme, ale také odborně namontujeme. Během 2 dnů od vaší objednávky vás navštíví technik (po předchozí domluvě) a zaměří okna, nebo okenní výklenek. Dřevěné i bambusové žaluzie jsou připraveny obvykle během týdne, maximálně 14 dnů. Hotové žaluzie vám přivezeme a namontujeme. Ušetříte tak mnoho času i starostí.

Dřevěné a bambusové žaluzie si také můžete namontovat svépomocí. V takovém případě je nutné správně naměřit okna, nebo okenní výklenek a rozměry nám sdělit. Nejlepším způsobem je navštívit naši prodejnu v Plzni, abyste si mohli vybrat barvu a typ žaluzií a lamel. Kontaktujte nás nyní a získejte kvalitní, spolehlivé a stylové, dřevěné, nebo bambusové žaluzie.