Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Předokenní rolety

predokenni-rolety-dodatecne-7

AKCE – 30% sleva na předokenní rolety a na motory předokenních rolet. Využijte této akce a neváhejte nás kontaktovat.

Zdarma Vám rádi spočítáme cenovou kalkulaci či poradíme přímo na stavbě.


Víte o tom, že kvalitní předokenní rolety vám poskytnou více, než jen variabilní zastínění interiéru? Venkovní rolety jsou zároveň velmi účinnou tepelnou ochranou. Díky tomu zabráníte ohřívání místností v létě a úniku tepla v zimě.  Obraťte se na nás – s výrobou předokenních rolet máme několik desítek let zkušeností a poskytujeme velmi profesionální poradenství zdarma. Předokenní rolety v Plzni koupíte nejlépe v Univers Tech.

Získáte tak maximální komfort.  Předokenní rolety Plzeň můžete ovládat ručně nebo s pomocí elektromotoru, který je možno rozšířit o dálkové ovládání. Elektricky poháněné venkovní rolety samozřejmě mají alternativní ruční pohon pro případ výpadku elektřiny.

TYPY PŘEDOKENNÍCH ROLET

Vyrábíme venkovní rolety pro novostavby i k dodatečné montáži 

Rolety pro dodatečnou montážroleta-dodatecna-montaz

Pokud již máte dostavěnou budovu a chcete si nechat namontovat předokenní rolety, jsou ideálním řešením právě rolety pro dodatečnou montáž. Způsobů montáže předokenních rolet je více, rolety je možno montovat do výklenku přímo na okno nebo na fasádu před otvor. Způsob montáže si můžete zvolit dle typu oken nebo vzhledu domu.

Design a barvy venkovních rolet

Předokenní rolety jsou vybaveny hliníkovým boxem , který je vždy vidět z venkovní strany. Montovat je možno na všechny druhy oken. Odstíny povrchové úpravy lamel, vodících lišt a boxu jsou vždy dle aktuální nabídky Univers tech. Samozřejmostí je možnost lakování vodítek a boxu rolet do jakékoli barvy dle vzorníku RAL nebo renolit v imitaci dřeva.

Výroba předokenních rolet

Rolety jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových komponentů, díky tomu je zaručena jejich dlouhá  životnost. Lamely jsou vyplněny polyuretanovou pěnou sloužící jako tepelná a zvuková izolace. Venkovní rolety vyrábíme přesně na míru podle zaměření našimi techniky.

Rolety pro novostavbupredokeni-rolety-030

Jestliže právě stavíte dům nebo se chystáte na rozsáhlou rekonstrukci domu nebo kanceláře, je ideálním řešením zabudovat předokenní rolety do prostoru překladu. Volit můžete mezi roletami se styroporovým nebo hliníkovým boxem pro zaomítání. Vodící lišty a revizní kryt vám dodáme v jakémkoli odstínu dle RAL.

Efektivní izolace 

Box předokenních rolet je odizolovaný přímo ve zdi nad okenním rámem a není vidět.  Díky umístění rolety v zaomítacím boxu není nijak přerušen tepelný most mezi interiérem a venkovním prostředím. Tento systém má vynikající izolační vlastnosti. Je zde také možnost integrovat přímo do roletového boxu síť proti hmyzu.

Předokenní rolety pro roletový překlad HeluzheluzMotiv

Pokud stavíte Váš dům z cihel Heluz, pak máte možnost použít originál Heluz roletový překlad. Tento nadokenní nosný překlad slouží pro osazení stínících systémů – rolet, případně žaluzií. Předokenní rolety tedy nejsou vyráběny s hlíkovým boxem, roleta se montuje přímo do překladu , který vlastně tvoří zároveň navíjecí box. Pouze ze spodu překladu se instaluje krycí plech, aby nábal rolety nebyl vidět. Překlady rolet HELUZ jsou vyráběny v šířkách 365, 380, 400, 440 a 490 mm a výšce 238 mm. Schránka se vyrábí z jednoho kusu. Součástí překladů je tepelná izolace. Vnitřní a vnější stěny roletového překladu se opatřují cihelným obkladem. Uvnitř prostoru překladu je speciální drážka pro upevnění držáku hřídele rolety. Tyto drážky umožňují posunutí držáku rolety dle konstrukční šířky okna.

Vodící lišty rolety se umisťují buď na omítku, zapouští se do zdiva nebo se upevňují na rám okna. U nosných roletových překladů HELUZ je možné použít jak ruční, tak i elektrické ovládání rolet.

Předokenní rolety pro roletový překlad Vario (Rono)rono3

Stavíte Váš dům z Porothermu? Pak můžete použít originální roletový překlad Vario. Jedná se o univerzální plně nosný překlad nad okenním otvorem v obvodových stěnách, kam lze umístit předokenní rolety. Navíjecí box rolety s pancířem je umístěn do tohoto nadotvorového překladu, kde je pro něj připraven prostor pomocí překladového systému Vario (dříve označeném Rono). Hliníkové vodící lišty se připevňují na rám okna nebo do ostění. Díky tomuto systému je roletová schránka včetně motoru schována v překladu. Zvenku je na box možné osadit heraklit pro omítku nebo zateplení a omítku a tak dosáhnout velmi estetického vzhledu.

 Atypické rolety

 Asymetrické rolety – shora dolůvenkovni-rolety-12 shora dolů

Tyto rolety jsou určeny pro atypická okna  s různým zešikmením.  Navíjecí box může být čtvercový i kulatý. Tyto asymetrické rolety se stahují shora dolů. Předokenní rolety Plzeň atypického tvaru se vyrábí z extrudovaného hliníku, lamely jsou vyplněny polyuretanem, díky čemuž je zajištěna dobrá tepelná a zvuková izolace. Box včetně vodících lišt dodáváme ve všech odstínech dle vzorníku RAL.

Asymetrické rolety – sdola nahoruasymetricke-rolety-zdola

Tyto rolety jsou určeny pro atypická okna různých tvarů, pro oblouková i trojúhelníková okna. Navíjecí box má čtvercový nebo kulatý tvar. Box je v tomto případě umístěn ve spodní části, takže roleta se vytahuje zespoda nahoru.Rolety jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku, lamely jsou vyplněny polyuretanem. Díky tomu roleta poskytuje dobrou zvukovou a tepelnou izolaci.

7 důvodů, proč si pořídit předokenní rolety:

1. šetří energii

S předokenními roletami můžete ušetřit desetitisíce korun. Rolety zlepšují tepelnou izolaci, a snižují tak tepelné ztráty o 15-20%

2. chrání váš dům

Předokenní rolety spolehlivě ochrání před rozmary počasí i před zloději. Součástí pohonu rolet je brzda, která brání jejich násilnému nadzdvižení.

3. tlumí hluk

Rámus od sousedů nebo hluk z ulice? S předokenními roletami nebudete o ničem vědět. Rolety tvoří před oknem další bariéru, spolehlivě snižují hluk až o 10 decibelů.

4. efektivní zastínění

Během horkých dnů zabrání stažené venkovní rolety přehřátí místností. Odstíní také nežádoucí sluneční paprsky. Sledování vašeho oblíbeného filmu tak nebude nic rušit.

5. pohodlné ovládání

Nabízíme ruční nebo pohodlnější motorové ovládání rolet. Stiskem jediného tlačítka můžete ovládat všechny rolety v domě. Časovací program vám umožní nastavit automatické vytahování či stahování rolet, pokud jste například na dovolené.

6. snadná montáž

Předokenní rolety nepatří jen na novostavby. Stejně snadno je lze namontovat do jakéhokoli okna. Při jejich instalaci navíc odpadají dodatečné zednické práce.

7. kreativní doplněk fasády

pestrá nabídka barev a tvarů předokenních rolet uspokojí každého architekta. Váš dům s nimi získá další estetický doplněk!

Usnadněte si rozhodování a využijte bezplatné poradenství při výběru předokenních rolet. Kontaktujte Univers Tech Plzeň.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124