Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Časté dotazy

Pokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

 

Pro koho jsou zatemňovací rolety určeny?

Zatemňovací rolety jsou vhodné zejména do komerčních prostor jako jsou laboratoře, zasedací místnosti, učebny a projekční sály, tzn. tam, kde je potřeba zajistit tmu.

 

Jakým způsobem je zajištěno 100% zatemnění?

Hliníková konstrukce zatemňující rolety je tvořena kazetou a vodícími lištami. Speciální tkanina Blackout je díky vnější akrylátové vrstvě 100% zatemňující a je zakončena opět hliníkovým profilem. Roleta tak tvoří „uzavřený celek“, který plní požadavky na zatemnění.

 

Jak mohu zatemňující roletu ovládat?

Ručně řetízkem nebo klikou a samozřejmě i motorem (ovládání tkačítkem na zdi).

 

Mohu tento typ rolety umístit na střešní okno?

Bohužel tento typ rolety není určen pro střešní okna, ale podívejte se na látkovou roletu TARA, která je určena právě pro tento typ oken.

 

Jak si mohu zatemňovací rolety objednat?

Kontaktujte nás a objednejte si našeho technika, který roletu přesně zaměří, sepíše s vámi objednávku a roletu namontuje.

 

Jaké jsou dodací termíny?

Termíny dodání se pohybují od 6-8 týdnů od objednání, resp. uhrazení zálohy.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124