Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Časté dotazy

Z jakého materiálu jsou rolety vyrobeny?

Rolety vyrábíme z kvalitních hliníkových komponentů.

Jsou předokenní rolety bezpečnostní?

Předokenní rolety jsou považovány jako pasivní ochrana, nemají ale bezpečnostní certifikát.

Jsou rolety určeny k zateplení?

Ano, rolety jsou určeny také k zateplení. Při měření byla zjištěna až 30% úspora tepelné energie. Tuto hodnotu je třeba brát jako orientační, záleží na způsobu montáže, na typu oken ap.

Jaká je dodací lhůta?

Rolety vyrábíme v termínu do 2 týdnů. Pokud si přejete dodávku i s montáží, budou Vám rolety nainstalovány do 3-5 týdnů. Záleží na tom, zda zvolíte standardní barvy a provedení nebo nějaké atypické řešení.

Jaká je záruka?

Záruku na rolety poskytujeme v délce 24 měsíců.

Co dělat v případě závady na roletě?

Pokud jsou venkovní rolety vyrobeny naší firmou, jsou skladem všechny potřebné náhradní díly. Stačí nás navštívit na naší adrese nebo zatelefonovat. Na Vaše přání zajedeme k Vám domů a roletu opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám roletu odmontujeme , opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět.

Je možné si u vás objednat servis rolet, které mám od jiného dodavatele?

Servis rolet dodaných jiným výrobce Vám bohužel nemůžeme nabídnout z důvodu případných technických odlišností. Komponenty, které používáme pro výrobu rolet nemusí být kompatibilní s komponenty rolety od jiného výrobce. Doporučujeme se obrátit na vašeho původního dodavatele.

Nabízíte rolety i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky lamel, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení jsou do 2 týdnů, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

Proč investovat do rolet poháněných motorem?

Tato investice Vám přinese úsporu času, zvýšení pohodlí a navíc bude Váš domov bezpečnější.Rolety poháněné motorem ve spojení s elektronickými řídícími jednotkami budete moci ovládat pouhým dotykem tlačítka a v době Vaší nepřítomnosti zajistí časová automatika ovládání za Vás a dům bude vypadat stále obydlený.Motor společně s aretačními závěsy také zabezpečí roletu proti násilnému nadzdvižení.

Je možné provést motorizaci rolet později?

Ano. Můžete motorizaci provést později. V případě že použijete motory s integrovanými přijímači postačí přívod 220 V k těmto motorům. Tím minimalizujete stavební zásahy v interiéru.

Ztratí se naprogramované údaje při výpadku elektrického proudu?

Ne. Paměť je konstruována tak, aby byla všechna data při výpadku elektrického proudu zachována.

Je možné systém ovládání rolet spínači technicky zdokonalit?

Ano. Je velmi jednoduché modernizovat váš systém, nahradit ho bezdrátovou technologií a centralizovat ovládání Vašich rolet. A když budete chtít, můžete pro ještě větší komfort používat dálkové ovládání.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124