Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Mříže

Rolovací mříže lze přirozeně použít v různých typech staveb. Mříže jsou primárně určeny pro účinnou mechanickou ochranu výloh a vstupů do prodejen, nákupních center, komerčních či skladových prostor apod.

Vysokou pevnost a odolnost rolovací mříže od Univers Tech Plzeň, zajišťuje kvalitní ocel použitá při jejich výrobě. Veškeré pohyblivé díly jsou vysoce kvalitní a 100% české – získáváte tak záruku dlouhé životnosti rolovacích mříží. 

Každá mříž rolovací je vyráběna přesně na míru. Nejsnazším způsobem jejího začlenění do stavby je její zahrnutí v etapě projektové přípravy. Spojte se s námi a získejte více informací.

Proč koupit roletové mříže v Univers Tech Plzeň

  • Vlastní výrobní prostory včetně samostatné výroby jednotlivých komponentů.
  • Kvalitní materiály vám zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost.
  • Snadné začlenění do stavebního projektu.
  • Flexibilní záruční i pozáruční servis.
  • Rychlá dodací lhůta.
  • Doprava na místo určení a odborná instalace.

Získejte přehled o dostupných typech rolovacích mříží, nebo se rovnou obraťte na prodejnu rolovacích mříží – Univers Tech Plzeň.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124