Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Zobrazit stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Vzorník látek

Vzorník potahů markýz 

Tkaniny na markýzy si můžete vybrat z rozsáhlé kolekce vzorů a barev. Látky tkané z akrylových vláken chrání nejen před slunečními paprsky, ale i před lehkým deštěm.

Všechny potahové látky pro výsuvné markýzy jsou vysoce barevně stálé s úpravou proti plísni a zetlení a zvýšenou odolností vůči slunečním paprskům.

Zde naleznete nejoblíbenější kolekci potahů:

VZORKOVNÍK MARKÝZOVÝCH LÁTEK

Pokud jste si nevybrali, můžeme Vám nadídnout z dalších vzorkovníků potahů markýz u nás na prodejně.

 

TEXgard Easy Clean

Všem zákazníkům v oblasti stínící techniky nabízíme  špičkový produkt v oblasti látek pro výsuvné markýzy Plzeň. Nanesením Nano-fluorkarbonové impregnace v průběhu přesně specifikovaného procesu jsou látce propůjčeny vlastnosti, které známe z přírody – setkáváme se s nimi například u leknínu.

Díky používání této metody impregnace se podařilo vytvořit textilie dobře odolné vůči ušpinění i vodě a díky fixaci tato vlastnost zůstává u markýzoviny zachována po dlouhou dobu.

Tato jedinečná Nano-fluorkarbonová úprava je založena na redukci povrchového napětí u tkaniny na minimum a výsledkem je optimální ochrana proti vlhkosti a znečištění.

Gramáž látek je 290 g/m2, vodní sloupec 300 mm.

Výhody pro naše zákazníky:

  • dlouhodobě čistý vzhled potahu markýzy
  • živé, jasné barvy
  • dlouhá životnost
  • vylepšená stabilita a odolnost proti vodě
  • stejné technické parametry během celé produkce

 

 

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/universtech.cz:/php_sess_data/universtech.cz:/www/universtech.cz-tmpdir:/var/www/web5/universtech.cz:/var/www/web2/universtech.cz) in /www/universtech.cz/universtech.cz/wp-includes/functions.php on line 2124